Zapewniamy bagażówkę, transport Rumia / Reda / Gdynia

Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy przy wszystkich aspektach przeprowadzki. Zapewniamy bagażówkę, transport, utylizację starych i niepotrzebnych rzeczy, organizujemy opróżnianie pomieszczeń czy przywracanie do stanu sprzed wynajęcia. Pomagamy przy przenoszeniu biur, firm i sklepów. Pracujemy na terenie całego Trójmiasta, głównie w miastach Rumia, Reda, Gdynia, Wejherowo…

Przeprowadzki

Nasi pracownicy zajmą się kompletnym demontażem mebli i później ich montażem, spakowaniem wszystkiego co będzie trzeba w trakcie przeprowadzki, następnie zniesieniem, załadunkiem na auto, zabezpieczeniem odpowiednimi materiałami na czas transportu, przewiezieniem i wyniesieniem wszystkich rzeczy do miejsca docelowego.

Przeprowadzki / Bagażówki / Transport mebli

Oferujemy bezpieczną, najtańszą i najszybszą usługę przeprowadzki, transportową w Rumi i okolicach. Nasz przyjazny personel jest do Twojej dyspozycji. Świadczymy kompleksowe usługi związane z transportem w obrębie całego Trójmiasta.

Ekostyn jest dumnym partnerem firmy Less Mess Storage.
Less Mess Storage to ulubiona polska i czeska firma self storage.

Jesteśmy tu po to, aby poprawić jakość życia naszych klientów. Jesteśmy tu po to, aby pomóc, zwłaszcza w stresujących momentach życia, takich jak przeprowadzka czy remont.

Jesteśmy tu po to, aby pomóc małym i dużym firmom z ich potrzebami w zakresie magazynowania, oferując elastyczne, proste rozwiązania.

Sprawdź nasze ceny na

KONTAKT

Klaudia
Patryk

Rumia / Reda / Trójmiasto

Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy przy wszystkich aspektach przeprowadzki.

Zapewniamy bagażówkę, transport, utylizację starych i niepotrzebnych rzeczy, organizujemy opróżnianie pomieszczeń czy przywracanie do stanu sprzed wynajęcia.

Pomagamy przy przenoszeniu biur, firm i sklepów.

Pracujemy na terenie całego Trójmiasta, głównie w miastach Rumia, Reda, Gdynia, Wejherowo...