PRZEPROWADZKI FIRM I BIUR Rumia / Reda / Gdynia

Oferujemy bezpieczną, najtańszą i najszybszą usługę przeprowadzki, transportową w Rumi i okolicach. Nasz przyjazny personel jest do Twojej dyspozycji. Świadczymy kompleksowe usługi związane z transportem w obrębie całego Trójmiasta.

Transport / Przeprowadzki

Przeprowadzka mieszkania, biura czy firmy nie musi być trudna i czasochłonna wystarczy zlecić to doświadczonej firmie transportowej. Oferujemy profesjonalne, tanie przeprowadzki na terenie Trójmiasta jak i miast Rumia, Reda, Gdynia, Wejherowo… Nasze bagażówki szybko dostarczą do nowych mieszkań Wasze meble i rzeczy.

Przeprowadzki

Nasi pracownicy zajmą się kompletnym demontażem mebli i później ich montażem, spakowaniem wszystkiego co będzie trzeba w trakcie przeprowadzki, następnie zniesieniem, załadunkiem na auto, zabezpieczeniem odpowiednimi materiałami na czas transportu, przewiezieniem i wyniesieniem wszystkich rzeczy do miejsca docelowego.

Z NAMI ZAOSZCZĘDZISZ SWÓJ CZAS!

Co nas wyróżnia?

Bezpieczny transport

Doświadczona, fachowa załoga

Atrakcyjne warunki finansowe

Darmowa wycena usług

Punktualność

KONTAKT

Klaudia
Patryk

Rumia / Reda / Trójmiasto

Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy przy wszystkich aspektach przeprowadzki.

Zapewniamy bagażówkę, transport, utylizację starych i niepotrzebnych rzeczy, organizujemy opróżnianie pomieszczeń czy przywracanie do stanu sprzed wynajęcia.

Pomagamy przy przenoszeniu biur, firm i sklepów.

Pracujemy na terenie całego Trójmiasta, głównie w miastach Rumia, Reda, Gdynia, Wejherowo...